Instrukcja uruchomienia oprogramowania udźwiękawiającego - Narrator

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach w dniu 13 marca 2020  wydał zarządzenie

nr 5/2020 w sprawie podjęcia działań zmierzających do ograniczenia  skutków  zarażenia koronawirusem.

 

Zarządzenie Nr 5/2020
Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach

z dnia 13 marca 2020 r.

w sprawie podjęcia działań zmierzających do ograniczenia skutków zarażenia koronawirusem  - dotyczy Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności (PZO)

  • 1. 1. Mając na względzie zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego odnośnie przeciwdziałania możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, w trosce o zdrowie obsługiwanych mieszkańców i pracowników Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, apeluję
    o ograniczenie lub odłożenie wizyty osobistej w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Wadowicach do czasu uspokojenia sytuacji epidemiologicznej i możliwości świadczenia obsługi w pełnym zakresie kadrowym. Zalecam kontakt drogą: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., e-puap: pcprwadowice lub telefoniczną na numer telefonu: 33 8732111.
  1. Zaleca się aby bezpośrednia obsługa mieszkańców przez pracowników PZO odbywała się po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem na ww. podany numer telefonu. 

3.Zaleca się aby osoby, które przyjdą do PZO po złożeniu wniosku lub innego pisma u pracownika zajmującego się daną sprawą niezwłocznie opuściły budynek.

  • 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 16 marca 2020 r.

 

 skan zarządzenia w załączniku poniżej

Załączniki:
Pobierz plik (SCAN0001.PDF)SCAN0001.PDF