Fundacja „Promyczek” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach mają zaszczyt zaprosić rodziców, opiekunów, rodziców zastępczych, pedagogów, terapeutów, asystentów rodzin, lekarzy i wszystkich innych zainteresowanych prawidłowym rozwojem
i funkcjonowaniem dziecka, na po raz piąty już organizowaną Konferencję Naukową. Patronat nad Konferencją objął Starosta Wadowicki – Pan Bartosz Kaliński. W tym roku pragniemy powiedzieć o dzieciach przedszkolnych i szkolnych, które nie posiadają orzeczeń, nigdy nie były diagnozowane, są zdrowe, a jednak w codziennym funkcjonowaniu „coś" im przeszkadza. „Trudne dzieci” - tak często o nich mówią dorośli. Temat rzeka. Nasi prelegenci postarają się przybliżyć problemy, z którymi borykają się dzieci oraz ich środowisko, wyjaśnić przyczyny i naprowadzić na możliwe rozwiązania. Spotykamy się 14 października 2017r., w sobotę. Zapraszamy do wysłuchania prelekcji w Auli Wykładowej przy Klasztorze Karmelitów Bosych w Wadowicach, ul. Karmelicka 24. Zapisy na konferencję prosimy kierować drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 57 07 5 10 15.

Szczegóły, w tym program konferencji, znajdą Państwo na stronach Fundacji „Promyczek” oraz PCPR Wadowice oraz w poniższym załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (plakat konferencja .pdf)plakat konferencja .pdf