ul. Mickiewicza 15   34-100 Wadowice   tel: 33 870 90 00   fax: 33 870 90 10

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach

             logo FE Program Regionalny rgb-1 Logo-Małopolska-H-rgb EU EFS rgb-1

 

 

               
Serwis Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej EPUAP - serwis zewnętrzny (link otwiera się w nowym oknie) Serwis Biuletyn Informacji Publicznej - serwis zewnętrzny (link otwiera się w nowym oknie) pfron          

Menu strony


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych informujemy iż- Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., nr 119, s. 1), zwanego dalej RODO

Czytaj więcej: Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Konkurs DOMOWE WYPIEKI

Zachęcamy  wszystkich chętnych, opiekunów zastępczych, funkcjonujących na terenie powiatu wadowickiego do udziału w konkursie cukierniczym pod tytułem " Domowe wypieki". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas corocznego pikniku dla rodzin zastępczych, który odbędzie się w dniu 16.06.2018r. Szczegóły konkursu znajdują się w poniższym regulaminie.

regulamin konkursu

załącznik do regulaminu

Informacja z otwarcia ofert

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach, w załączniku przedstawia informację z otwarcia ofert w postępowaniu  udzielenie zamówienia na usługi społeczne na "organizację i przeprowadzenie kursów językowych dla uczestników projektu "POMOST"

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. W ŚWIECIE MARZEŃ

Zachęcamy  wszystkie dzieci przebywające w rodzinnych formach pieczy zastępczej na terenie powiatu wadowickiego do udziału w konkursie plastycznym pod tytułem " W świecie marzeń". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas corocznego pikniku dla rodzin zastępczych, który odbędzie się w dniu 16.06.2018r. Szczegóły konkursu znajdują się w poniższym regulaminie.

regulamin konkursu

załącznik do regulaminu